Uncategorized

Aur și argint pentru mureșeni

Jandarmii de la Vulturul Târgu Mureș au fost din nou cei mai buni în cadrul Campionatului Administrației și Internelor la fotbal. Dupã un parcurs foarte bun, mureșenii au ajuns în finalã, unde au învins o echipã din București și astfel au intrat în posesia trofeului. În finala micã a competiției a mai ajuns o formație din Mureș. E vorba despre echipa Inspectoratului Județean de Poliție, care la rândul ei a terminat victorioasã și a obținut astfel, medalia de argint. Amãnunte despre isprava mureșenilor puteți citi în ediția de marți a cotidianului Zi de Zi. (F.M.)

Show More

Related Articles

Back to top button
Close